Tootegrupid

Uudis! Juuksekasvu kiirendav, tihendav ja väljalangemist vähendav juukseravi esmakordselt Eestis!

3x kiirem juuksekasv, väljalangemist vähendav ja juukseid tihedamaks muutev ravihooldus peanahale.

'

TASUTA transport Eestis alates 50 €

Cebelia

Suurenda oma esteetiliste protseduuride efektiivsust patenteeritud ja innovatsiooniauhindu võitnud CEBELIA Prantsuse eksperthooldusega! Auhinnatud CEBELIA tooted aitavad taastada ja taaselustada nahka. 

Kui nahk on ajas vanusega, liigse kuivuse või esteetiliste protseduuride või kirurgia läbi kahjustatud, siis CEBELIA tooted aitavad taastada selle loomuliku tervise ja ilu!

CEBELIA tooted on spetsiaalselt formuleeritud sihipäraste aktiivsete toimeainetega vähendamaks   esteetiliste kirurgiliste, laseri jms protseduuride ebameeldivaid kõrvaltoimeid ja suurendamaks nende kasulikku mõju, tagades minimaalse allergilise reaktsiooni tekkevõimaluse riski.

Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Tasuta transport alates 50 € ostust!

 

 

KEHAPOOD.ee internetipoes müügil olevad tooted on 100% originaalid. Tipptasemel tooted KEHALE ja parimad spetsialistide poolt katsetatud ja soovitatud tooted SALENEMISEKS- tselluliidiravi, naha pinguldamine, kehakaalu alandamine, salenemisprogrammid ja professionaalsed iluseadmed. NÄOLE- tõhusaimaid kõrgtehnoloogilised vananemisvastased hooldused ja UUS JUUSTERAVI- juustekasvu stimuleerimine ja peanaharavi!

Garanteerime kiiret tarnet üle Eesti ja kliendiandmete konfidentsiaalsust. Kõige rohkem väärtustame oma kliente ja rahulolu! Seetõttu on kõik meie tooted KATSETATUD spetsialistide poolt ja koostöös Keha&Salenemiskeskusega oleme Teieni toonud parimad ILUTOOTED, mis on saavutanud HEAKSKIITU iluspetsialistide, professionaalide ja klientide poolt! 

KLIENDITEENINDUS

info@kehapood.ee

+372 5613 8771

KEHAPOOD ESINDUSKAUPLUS:

Roseni 12, Tallinn

(Ahtri/Roseni tn nurgal; Metropoli hotelli kõrval) 

 E - R 10:00- 19:00

L - P SULETUD