Tootegrupid

Uudis! Juuksekasvu kiirendav, tihendav ja väljalangemist vähendav juukseravi esmakordselt Eestis!

3x kiirem juuksekasv, väljalangemist vähendav ja juukseid tihedamaks muutev ravihooldus peanahale.

'

TASUTA transport Eestis alates 50 €

Järelmaks

KehaPood teeb koostööd Liisi järelmaksuga

Järelmaksu pakume oma klientidele alates 100 EUR ostust. 

Selleks, et järelmaksu saada on vaja ainult ühendust võtta meie kauplusega telefonil +372 5613 8771 või siis e-maili vahendusel: info@kehapood.ee

Liisi järelmaksu taotlemine on lihtne. Kui vajaminevad andmed on lepingu taotlusesse sisestatud, siis saame lepingu juba samal päeval allkirjastada, kuna vastus taotlusele saabub üldjuhul kohe.

Väljaspool Tallinnat elavad kliendid saavad järelmaksu taotleda ka posti teel.

LIISI järelmaksu tingimused:

Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed, kellel on vähemalt 6 kuu palk laekunud ükskõik millise Eestis toimiva panga kontole (Sissetulekuks ei loeta töötuabiraha ega ka lapsehoolduspuhkustasu);
Järelmaksu vormistamiseks on vajalik kehtiv dokument, milleks on ID kaart, EV kodaniku pass, EV juhiluba, Välismaalase pass ja Elamisloakaart.
Lepingu kestus kuni 48 kuud
Kauba kallinemine aastas 20-25%

Küsi julgelt Liisi järelmaksu. Leiame alati Sinule sobivaima lahenduse.

KEHAPOOD.ee internetipoes müügil olevad tooted on 100% originaalid. Tipptasemel tooted KEHALE ja parimad spetsialistide poolt katsetatud ja soovitatud tooted SALENEMISEKS- tselluliidiravi, naha pinguldamine, kehakaalu alandamine, salenemisprogrammid ja professionaalsed iluseadmed. NÄOLE- tõhusaimaid kõrgtehnoloogilised vananemisvastased hooldused ja UUS JUUSTERAVI- juustekasvu stimuleerimine ja peanaharavi!

Garanteerime kiiret tarnet üle Eesti ja kliendiandmete konfidentsiaalsust. Kõige rohkem väärtustame oma kliente ja rahulolu! Seetõttu on kõik meie tooted KATSETATUD spetsialistide poolt ja koostöös Keha&Salenemiskeskusega oleme Teieni toonud parimad ILUTOOTED, mis on saavutanud HEAKSKIITU iluspetsialistide, professionaalide ja klientide poolt! 

KLIENDITEENINDUS

info@kehapood.ee

+372 5613 8771

KEHAPOOD ESINDUSKAUPLUS:

Roseni 12, Tallinn

(Ahtri/Roseni tn nurgal; Metropoli hotelli kõrval) 

 E - R 10:00- 19:00

L - P SULETUD

 

 

 

 
 
TASUTA TRANSPORT ja KINGITUS alates 50 € ostust

DETOX NÄOMASK hüaluroonhappe ja vitamiinidega väärtuses 9.90 €