Tootegrupid

Uudis! Juuksekasvu kiirendav, tihendav ja väljalangemist vähendav juukseravi esmakordselt Eestis!

3x kiirem juuksekasv, väljalangemist vähendav ja juukseid tihedamaks muutev ravihooldus peanahale.

'

TASUTA transport Eestis alates 50 €

Tingimused

  1. Müügitingimuste kehtivus

 

1.1     Müügitingimused kehtivad KehaPood.ee klientide (edaspidi Klient) ja Kehakeskus OÜ (edaspidi KehaPood.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

1.2      Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad KehaPood.ee toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3      KehaPood.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse KehaPood.ee veebilehel.

 

2.         Hinnad

2.1     Kõik hinnad KehaPood.ee veebilehel sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2      Kuvatud soodusprotsendid on ümardatud täisarvuni.

 

3.         Tellimuse vormistamine

3.1     Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.

3.2     Ostukorvis olevate toodete koguseid on võimalik muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud toodete arvu. Tooteid saate ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale ristile.

3.3     Enne tellimuse vormistamist palume valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Alates 50 € ostust on kauba kohaletoimetamine siseriiklikult tasuta.

3.4     Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „vormista tellimus“. Kui olete juba KehaPood.ee registreeritud kasutaja, siis logige kontole sisse. Kui tellite tooteid esimest korda, siis vajutage „registreeri“ ja sisestage kontaktandmed. 

3.5     Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „tellin ja tasun“. Seejärel vormistatakse teile ettemaksuarve, mille saate tasuda kohe krediitkaardiga, pangalingi kaudu või pangaülekandega. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile. Tellimuste ajalugu ja arveid on võimalik hallata „konto“ ikooni alt.

3.6     Tooted postitame pärast arve tasumist.

 

4.         Müügilepingu jõustumine

4.1     Klient seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule „tellin ja tasun”.

4.2      Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud Kehakeskus OÜ arveldusarvele.

 

5.         Kohaletoimetamine

5.1.    Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib KehaPood.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks KehaPood.ee logistikapartneri(te)le.

5.2.   Kui kasutasite riigisisest Itella/Smartposti pakiautomaadi teenust, siis tellimus väljastatakse Kliendi poolt valitud pakiautomaadist Eesti piires 1-3 tööpäeva jooksul. Tellimuse saabudes pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiilile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPOSTi pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Tellija mobiilile. Seejärel tagastatakse pakk KehaPood.ee’le.

5.3.   Kui kasutasite rahvusvahelist Itella/Smartposti pakiautomaadi teenust (laieneb ainult Soome klientidele), siis tellimus väljastatakse Kliendi poolt valitud pakiautomaadist Soomes 3-5 tööpäeva jooksul. Tellimuse saabudes pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiilile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPOSTi pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Kliendi mobiilile. Seejärel tagastatakse pakk KehaPood.ee’le.

5.4.   Kui kasutasite rahvusvahelist Itella/Smartposti postkontori teenust (laieneb ainult Soome klientidele), siis tellimus väljastatakse Kliendi poolt valitud postkontorist Soomes 5-7 tööpäeva jooksul. Kui pakk on jõudnud sihtkohta, edastatakse Kliendile paki saabumise teatis postkasti. Saadetist hoiustatakse postkontoris 14 kalendripäeva, alates paki saabumisest postkontorisse. Seejärel tagastatakse pakk KehaPood.ee’le.

5.5.   Transpordi käigus vigastada saanud tooted, kuid mitte tootepakendid, asendatakse Kliendile. Juhul, kui toote asendamine peaks osutuma võimatuks, hüvitatakse Kliendile kauba maksumus.

5.6.   KehaPood.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida KehaPood.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 

6.         Tagastamisõigus

6.1      KehaPood.ee veebilehelt ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Juhul kui e-poest tellitud toode Kliendile ei sobi, võib ta selle e-kauplusesse tagastada.

6.2     Kauba tagastamiseks kontakteeruge KehaPood.ee klienditeenindusega telefonil 561 38 771 või kirjutage e-kiri aadressile info@kehapood.ee

6.3     Ostetud toode tuleb tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse esitamist.

6.4     Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tagastatav toode olema kasutamata ning toote pakend terve ja kahjustamata.

6.5     14-päevane taganemisõigus ei kehti kaubale, kui:

1)        toode on tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel kasutamiseks kõlbmatu või see on olnud kasutusel või avatud või mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida (keha-, kosmeetika-, juuksehooldustooted jms);

2)        toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii et neid ei saa enam teineteisest eraldada;

3)        toodet on kasutatud majandus- ja kutsetegevuse eesmärgil;

4)        rikke on põhjustanud seadme vale kasutamine (juhendi järgimata jätmine);

5)        seadet on kasutatud sobimatu voolupingega;

6)        tootel on mehaanilised vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu);

7)        tegemist on seadme normaalse kulumise ning vigade korral, mis ei halvenda seadme väärtust ega kasutust;

8)        seadet on parandanud maaletooja poolt mittevolitatud hooldaja.

6.6     Kui selgub, et klient ei ole saanud tellitud toodet, kaup ei vasta e-poes olevale kirjeldusele või tootel ilmneb viga, siis ei pea klient tegema taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võib kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust.

6.7     Kauba tagastamise korral tagastatakse Kliendile ostu eest tasutud summa 14-päeva jooksul arvates tagastatud kauba kohaletoimetamisest KehaPood.ee’le .

 

7.         Ostetud kauba/toodete kasutamine majandus- või kutsetegevuse eesmärgil (k.a juriidiline isik)

7.1     Juhul kui ostetud toodet on kasutatud majandus- või kutsetegevuse eesmärgil või on olnud ostjaks juriidiline isik, siis tavaline pretensioonide esitamise kord ei kehti. Nimetatud juhtumiste korral on reeglina pretensioonide esitamise aeg 6 kuud või rohkem, kui tootja on nii lubanud. Selle perioodi jooksul tootjapoolsete defektide ilmnemisel toode asendatakse või remonditakse.

7.2     Tooteid ei asendata kui:

1)        toode on tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel kasutamiseks kõlbmatu või see on olnud kasutusel või avatud (kosmeetikatooted jms);

2)        toode on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga, nii et neid ei saa enam teineteisest eraldada;

3)        toodet on kasutatud majandus- ja kutsetegevuse eesmärgil;

4)        rikke on põhjustanud seadme vale kasutamise (juhendi järgimata jätmine);

5)        toodet on kasutatud sobimatu voolupingega;

6)        toodet on mehaanilised vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu);

7)        toote normaalse kulumise ning vigade korral, mis ei halvenda seadme väärtust ega kasutust;

8)        toodet on parandanud maaletooja poolt mittevolitatud hooldaja.

 

8.         Vastutus

KehaPood.ee ja Klient vastutavad teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tehtud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

 

9.         Vääramatu jõud

KehaPood.ee ei vastuta tekitatud kahju või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida KehaPood.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

 

10.     Isikuandmete kaitse ja turvalisus

KehaPood.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse.

 

11.     Pretensioonide esitamise kord

11.1   KehaPood.ee vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile.Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada pretensioon meiliaadressile info@kehapood.ee

11.2  Pretensioonis tuleb ära märkida:

1)        Kliendi nimi ja kontaktandmed;

2)        Kaebuse esitamise kuupäev;

3)        Kauba puudus;

4)        KehaPood.ee'le esitatav nõue;

5)        Viidata tuleb tehingu sooritamist või garantiid tõendavale dokumendile või lisada selle koopia kaebusele.

11.3  Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

11.4  Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

11.5  KehaPood.ee vastab pretensioonile kirjalikult 15 päeva jooksul pärast Kliendipoolse pretensiooni kättesaamist. Kui KehaPood.ee'l ei ole võimalik 15 päeva jooksul Kliendi pretensioonile vastata, teatatakse sellest kirjalikult koos põhjenduse ja tähtajaga, mis ajaks vastus saadetakse.

11.6  KehaPood.ee ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.

11.7  Juhul kui toode ei vasta lepingutingimustele, tal esineb puudusi või rikkeid, on Kliendil õigus nõuda toote parandamist või asendamist. Juhul, kui toote parandamine või asendamine ei ole võimalik, ebaõnnestub või põhjustab Kliendile põhjendamatuid ebamugavusi, on Kliendil õigus lepingust taganeda ja nõuda raha tagastamist.

KEHAPOOD.ee internetipoes müügil olevad tooted on 100% originaalid. Tipptasemel tooted KEHALE ja parimad spetsialistide poolt katsetatud ja soovitatud tooted SALENEMISEKS- tselluliidiravi, naha pinguldamine, kehakaalu alandamine, salenemisprogrammid ja professionaalsed iluseadmed. NÄOLE- tõhusaimaid kõrgtehnoloogilised vananemisvastased hooldused ja UUS JUUSTERAVI- juustekasvu stimuleerimine ja peanaharavi!

Garanteerime kiiret tarnet üle Eesti ja kliendiandmete konfidentsiaalsust. Kõige rohkem väärtustame oma kliente ja rahulolu! Seetõttu on kõik meie tooted KATSETATUD spetsialistide poolt ja koostöös Keha&Salenemiskeskusega oleme Teieni toonud parimad ILUTOOTED, mis on saavutanud HEAKSKIITU iluspetsialistide, professionaalide ja klientide poolt! 

KLIENDITEENINDUS

info@kehapood.ee

+372 5613 8771

KEHAPOOD ESINDUSKAUPLUS:

Roseni 12, Tallinn

(Ahtri/Roseni tn nurgal; Metropoli hotelli kõrval) 

 E - R 10:00- 19:00

L - P SULETUD

 

 

 

 
 
TASUTA TRANSPORT ja KINGITUS alates 50 € ostust

DETOX NÄOMASK hüaluroonhappe ja vitamiinidega väärtuses 9.90 €