Eripakkumine kuni 24.10! Al. 55€ ostust TASUTA Ivybears Stress kummikarud (25.90€) | Tasuta transport al. 45€ ostust pakiautomaatidesse!

Eripakkumine kuni 24.10! Al. 55€ ostust TASUTA Ivybears Stress kummikarud (25.90€) | Tasuta transport al. 45€ ostust pakiautomaatidesse!

Esinduskauplused

Professionaalide testitud ilutooted

Oleme võitnud hulganisti iluauhindu suurimatelt meedia väljaannetelt ja iluprofessionaalidelt. Kõik meie tooted on katsetatud ja testitud iluprofessionaalide poolt.

Meie ilutoodete e-poest on võimalik tellida 24h ööpäevas ilu- ja salenemisspetsialistide poolt katsetatud ja kiidetud tooteid Eestisse ja mujale Euroopa riikidesse.

Roseni 12, Rotermanni kvartal

Magdaleena 3, Tallinn

Iluprofid soovitavad

Professionaalide poolt kiidetud ja testitud

Suurim valik salenemiseks

Klientide poolt armastatud ja kiidetud

3 peamist põhjust miks osta Kehapoest?

 AINULAADNE TOOTEVALIK

Auhinnatud ilutoodete valik kõige uuemate ja innovatiivsemate ilutrendidega kogu maailmast. Esindame ja oleme maaletoojad paljudele tuntud ja auhinnatud brändidele. Lisaks näo- ja kehahooldustoodetele pakume toidulisandeid, nutrikosmeetikat, meiki, looduskosmeetikat, juuksehooldustooteid ning Korea kosmeetikat.

Kehapoes müüdavad tooted on testitud ning auhinnatud

Kehapoe tootevalikus on brände üle maailma – näiteks Ameerikast, Hispaaniast, Itaaliast, Rootsist, Saksamaalt jpm. Mitmed brändidest on võitnud ka rahvusvahelisi auhindu.

Asjatundlikud spetsialistid

Meie sõbralikud spetsialistid on hästi koolitatud ja oskavad sulle pakkuda personaalet nõustamist erinevate probleemide korral.
Soovid abi, et alandada kaalu, vähendada tselluliiti või vähendada kortse

Sind vaevab kuiv või rasvane näonahk?

Oled hädas hõrenevate juuste või aeglase juuksekasvuga?

Probleeme ja põhjuseid, mis vaevavad, on palju inimestel. Ise ilumaailma toodetevalikus orienteeruda võib olla keeruline, eriti kui see ei ole sinu igapäeva töö. Õnneks ei olegi see vajalik. Kirjuta, helista või külasta meid julgelt, meie spetsialistid aitavad Sind kohe kindlasti:)