TASUTA TRANSPORT kõikidesse pakiautomaatidesse al. 39€ ostust!

TASUTA TRANSPORT al. 39€ ostust!

Blog

Kuidas valmistada nahk karmideks sügisilmadeks ette?

Nii, nagu vaatad üle enne uut algavat hooaega enda garderoobi, tuleks sama teha ka ilurutiiniga. Eriti, kui on tegemist olnud pika ja sooja suvega, mis muutub äkitselt vihmaseks ning külmaks sügiseks.

Oled tähele pannud, et viimasel ajal on nägu kahvatu ja vistrikud punnitavad nahast eriti raevukalt välja? Siin saab süüdistada ainult hooaegade vaheldumist – kliimamuutus aitab kaasa surnud naharakkude kogumisele, surnud naharakud jäävad omakorda kinni naha pinnal olevatesse bakteritesse ja rasusse. Tänu sellele soovib nahk rohkem niisutust.

Vaata, kuidas valmistada oma näonahk sügiseks ette.

Vaheta tugevamad happed ja retinolid pehmema AHA vastu.

Võiks justkui arvata, et koorimine teeb naha eriti kuivaks. Siiski on oluline sügisel naha koorimisega jätkata, kuid tugevate koorijate asemel oleks hea kasutada mõnda õrnemat AHA-hapet.

Ideaalselt sobib selleks mandlihape, mis on AHA-hapetest kõige nõrgem.

Rohkem C-vitamiini ja õlisid!

Kiire temperatuurimuutus (toas ja autos olevad kliimaseadmed, kuum dušš) häirib naha niiskustasakaalu ning muudab naha sügisperioodil eriti kuivaks ja ebaühtalseks.

Õlide lisamine ilurutiini aitab niisutada nahka küll lühiajaliselt, kuid lisaks sellele, aitavad õlid kinni pidada nahal olevat niiskust pikema perioodi jooksul. Oluline on leida toode, mis oleks rohke C-vitamiiniga.

Niisutavad maskid panevad naha särama

Kui su nahk pole just eriti rasune, jäta savipõhised ja kuivatavad maskid kaugemasse kappi ning võta välja niisutavad maskid. Mida külmemaks ilmad lähevad, seda rohkem läheb nahk kuivemaks. See on hea aeg lisada oma ilurutiini niisutavamad maskid, poputades oma nahka tootega 1-2 korda nädalas.

9CC Marine Biology pinguldav, nahka taastav ja sügavniisutav kangasmask

9CC Marine Biology pinguldav, nahka taastav ja sügavniisutav kangasmask

Investeeri tihkematesse kreemidesse

Kerged niisutavad kreemid sobivad suveks ideaalselt, kuid külmade ilmade lähenedes tuleks appi võtta tihkema koostisega niisutavad kreemid. Isegi, kui eelistad õlivabasid kreeme või kasutad õli juba eraldi näohoolduses tuleks siiski kasuks, kui võtaksid sügishooajaks paksema konsistentsiga tooted, et nahk oleks niisutatud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


Lisasid just selle toote ostukorvi: