При покупке на сумму от 49€ в ПОДАРОК Innovatis Luxury Caviar глубоко увлажняющий шампунь 50мл. | БЕСПЛАТНЫЙ ТРАНСПОРТ для покупок свыше 45 €

При покупке на сумму от 49€ в ПОДАРОК Innovatis Luxury Caviar глубоко увлажняющий шампунь 50мл. | БЕСПЛАТНЫЙ ТРАНСПОРТ для покупок свыше 45 €

Часто задаваемые вопросы

Jah, esinduskauplusest väljastame veebipoest tellitud pakke. Tööpäeviti ennem 10:00 tasutud tellimused saab esindusest kätte järgmisel tööpäeval. Kohaletoimetus esinduskauplusesse on tasuta.
Jah, krediitkaardiga maksmisel suunatakse teid makse sooritamiseks Nets Estonia AS’i turvalisse keskkonda. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.
Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole kehapood.ee veebipoest tellimise eripära. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastusõigus. Tagastusõigus on seatud tagama, et saadud kaup vastaks tellitule. Õigusaktidest tulenevalt peab tagastatav kaup olema avamata, kasutamata ja originaalpakendis. Detailsemat infot tagastusõiguse kohta leiab müügitingimuste peatükis “Tagastamisõigus”. Antud piirangud ei kehti puudustega kauba kohta. Puudustega kauba käsitlemise kord on välja toodud müügitingimuste peatükis “Pretensioonide esitamise kord”.
Kehapood.ee ei müü aegunud ilutooteid. Toote kehtivust ja ohutut kasutamist selgitab kosmeetikatoodete ohutust ja märgistamist reguleeriv Kosmeetikatoodete määrus 1223/2009/EÜ. Kosmeetikatooted mille säilivusaeg on pikem kui 30 kuud tähistatakse avatud kreemipurgi sümboliga. Kreemipurgi sümboli sisse märgitud number näitab toote ohutu kasutamise aega kuudes pärast tootepakendi avamist. Kosmeetikatoodetele mille säilivus on lühem kui 30 kuud, märgitakse toote säilimise tähtaeg. Konkreetse kauba tootmisaja välja selgitamiseks palume pöörduda meie klienditeeninduse poole e-posti aadressil info@kehapood.ee.
Jah, müüme ainult originaalkaupa. Mitteoriginaalkaubaga kauplemine on ebaseaduslik, karistatav ja sellega kehapood.ee ei tegele.
Pakume kiiret tarnet pakiautomaatidesse (SmartPOST ja Omniva), DPD kulleriga koju või kontorisse ning postkontoritesse üle Eesti. Kohaletoimetuse aeg, sõltuvalt tellimise hetkest, on alates samast päevast kuni ülejärgmise tööpäevani.