Tasuta transport al. 45€ ostust pakiautomaatidesse! | Tasuta Ivybears Stress Relief kummikarud (väärtus 25.90€) alates 59€ ostust

Tasuta transport al. 45€ ostust pakiautomaatidesse! | Tasuta Ivybears Stress Relief kummikarud (väärtus 25.90€) alates 59€ ostust

E-POOD - Iconfit King Of Spades Flagship lisandkompleks meestele 88tk

Iconfit King Of Spades Flagship lisandkompleks meestele 88tk

29,00

E-pood: Saadaval
Rotermann: Hetkel otsas
Magdaleena: Hetkel otsas

Eestis arendatud ja toodetud kõrgekvaliteediline looduslike koostisosadega lisandkompleks on mõeldud kiire ja nõudliku elustiiliga meestele, kellele on tähtis kõrge stressitaluvus, parem mälu ning kiirem ajutöö.

Saadavus: Laos
Tootekood: 4744130013207 Kategooriad: , , , , , , , , , , ,
EAN: 4744130013207

Kirjeldus

Teerajana tead, et suurte ja oluliste eesmärkide täitmine võib osutuda tohutuks väljakutseks! Kõige kangemad ja tugevamad meist vajavad sel keerulisel teel võimsat liitlast, kes aitaks tuua meis välja ainult parima!

Eestis arendatud ja toodetud kõrgekvaliteediline lisandkompleks Iconfit King of Spades Flagship koostis on sihtpäraselt disainitud nii, et aidata mehe kehal ja vaimul kiiremini taastuda ja kohaneda kõige nõudlikuma elustiiliga.

Kompleks pöörab erilist tähelepanu optimaalse hormonaaltasakaalu saavutamisele, ajutöö ning mälu parandamisele ja üldise tujufooni ja vitaalsuse tõstmisele. Flagship on tõeline lipulaev unikaalsusest ja tõhususest mehe organismile ja vaimsele jõudlusele, eeskätt tänu koostises olevatele efektiivsetele ja teaduspõhistele taimsetele ekstraktidele, mis aitavad saavutada maksimumi nii tööl, trennis kui ka eraelus.

Koostisosad ja nende toime:

  • Ashwagandha – tõstab lihasjõudu ja füüsilist võimekust, toetab mehelikku hormonaaltasakaalu, alandab ärevust ning stressihormooni kortisooli, vähendab väsimustunnet ja parandab seemnevedeliku kvaliteeti.
  • Oliivilehe ekstrakt – tugev antioksüdant, mis alandab kõrget vererõhku ja LDL-kolesterooli.
  • Salvei ekstrakt – parandab mälu ja tähelepanuvõimet, tõstab kognitiivsete ülesannete lahendamise kiirust ja parandab üldist tujufooni.
  • Ženženni ekstrakt – tugev antioksüdant, mis tõstab ajutöö kiirust, parandab üldist tujufooni ja tõstab meeste intiimelu kvaliteeti.
  • Tsink – toetab mehelikku hormoontasakaalu, vitaalsust ja vaimset võimekust ning parandab suguorganite tööd.

Kasutamine: Karbis on 88 allergeenivaba kapslit, parima tulemuse saavutamiseks võta 2 kapslit hommikul ning 2 kapslit õhtul koos söögiga. Enne uue karbiga alustamist tuleb hoida 8-päevane paus, et organismil ei tekiks tolerantsi koostisosade vastu, tänu millele kindlustad pikaajalise maksimumefekti tõusnud jõudluse säilitamiseks.

Kogus: 88tk

Bränd

Iconfit

Iconfit on asutatud aastal 2013 Eesti pereettevõttena. Tänaseks on Inconfit Baltikumi suurim spordi- ja tervisetoitude tootja. Iconfit pöörab tähelepanu puhtusel ja kvaliteedil vältides kunstlikke värvaineid ning stabilisaatoreid. Sporditoodete arendusse on kaasatud Eesti tippsportlased ja treenerid, et tagada parim toote funktsionaalsus.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.


Ole esimene, kes hindab toodet “Iconfit King Of Spades Flagship lisandkompleks meestele 88tk”

Ashwagandha, oliivilehe ekstrakt, salvei ekstrakt, ženženni ekstrakt, tsink.

Lisasid just selle toote ostukorvi: