E-POOD - Superdren Depura Cherry ainevahetust kiirendav, liigset vett ja jääkaineid väljutav toidulisand

Superdren Depura Cherry ainevahetust kiirendav, liigset vett ja jääkaineid väljutav toidulisand

5.00 out of 5

26,90

SUPERDREN DEPURA CHERRY on uuendusliku koostisega liigset vett ja jääkaineid väljutav toidulisand. Põhikomponendina kasutatud kirsivars aitab väljutada organismi koormavat liigset vett, jääk- ja mürkaineid ning vähendab paistetust ja veepeetust. Puhtam organism toob kaasa ka puhtama meele ning paneb energia kevadiselt voolama!

 • Kirjeldus
 • Bränd
 • Lisainfo
 • Arvustused (2)
 • Koostisosad

Kirjeldus

SUPERDREN DEPURA CHERRY on uuendusliku koostisega liigset vett ja jääkaineid väljutav toidulisand. Põhikomponendina kasutatud kirsivars aitab väljutada organismi koormavat liigset vett, jääk- ja mürkaineid ning vähendab paistetust ja veepeetust. Puhtam organism toob kaasa ka puhtama meele ning paneb energia kevadiselt voolama!

 Toidulisandisse hoolikalt valitud kirsivarre polüfenoolid koosmõjus kurkumi, piimaohaka, rohelise tee, võilille, artišoki, kase ja õuna ekstraktidega on tugevalt dreneeriva toimega. Tulemuseks on ainevahetuse kiirenemine, kehakaalu vähenemine ning jääkainetest puhas keha!  Meeldiv kirsi maitse teeb joogi tarbimise värskendavaks ning nauditavaks.

SuperDren Depura Cherry

 • puhastab keha jääk- ja mürkainetest;
 • soodustab kehast liigse vee väljutamist;
 • vähendab paistetust;
 • puhastab organismi krooniliste haiguste tagajärgedest;
 • reguleerib ja stimuleerib ainevahetust ning erituselundite aktiivsust.

Kasutamine: lahjenda 20 ml  toidulisandit 1-1,5 l veega ning tarbi päeva jooksul. Soovitame kuuri läbida 2-3 korda.

100 ml sisaldab: piimaohaka ekstrakti 2,5 g; kurkumi ekstrakti 2,5 g; rohelise tee ekstrakti 750 mg; artišoki ekstrakti 750 mg; võilille ekstrakti 750 mg; kirsi ekstrakti 250 g; kase ekstrakti 750 mg; õuna ekstrakti 50 mg.

Toode on pakendatud 500 ml suurusesse pudelisse koos mõõtenõu, tootjapoolse infolehe ja garantiikaardiga.

NB! Toidulisand ei asenda tervislikku toitumist. Soovitame igapäevaselt järgida tervislikku toitumist ja eluviise! Mittesoovitatav rasedatele, imetavatele emadele, lastele või mõne koostisosa suhtes tundlikele inimestele. Säilitada kuivas ja jahedas lastele kättesaamatus kohas.

Toodetud Itaalias.

Maaletooja: Gemer Grupp OÜ. Roseni 12, Rotermanni kvartal, Tallinn.
www.kehapood.ee

 

Bränd

SuperDren

SuperDren

 

Lisainfo

Toime

Ainevahetust kiirendav, Vett- ja jääkaineid väljutav, Turseid vähendav

2 arvustust tootele Superdren Depura Cherry ainevahetust kiirendav, liigset vett ja jääkaineid väljutav toidulisand

 1. 5 / 5

  (toote omanik)

  Soovitan proovida!
  Katsetan esimest maitset – Cherry.
  Kui vett juua, siis võib lisada ka Superdren Depura Cherry’t, kuna maitse on õrnalt tuntav, aga toime märgatav. Usun puhastavasse toimesse.

 2. 5 / 5

  Meeldiva maitsega ja lihtne tarbida, olen rahul.


Lisa arvustus

Water, Fructose, Glycerine, Milk thistle seed integument of F.E. (Sily bum marianum gaert n.), Turmeric rhizome F.E. (Domestic turmeric Valeton (syn Turmeric longa l.)), Orange juice, green tea leaves titrated tit. 50% total polyphenols (Camellia sinensis (L.) Kuntze, Maltodextrin), Artichoke leaves titrated tit. 5% by caffeilchinici calc acids. as chlorogenic acid (Cynara scoly mus l., maltodextrin), dandelion root titrated tit. 2% inulin (taraxacu m officinale weber., Maltodextrin), Birch leaves titrated tit. 0.3% total flavonoids expressed as iperoside (Betula pendula roth., Maltodextrin), blackcurrant juice, Aroma, Cherry stalk titrated (Prunus Cerasus L., maltodextrin), preservatives: sodium benzoate, potassium sorbate; Apple fruit titrated tit. TOTAL 80% polyphenols and 5% florizina (Malus domestica Borkh. (Syn. M. Sylvestris (l.) Mill.)).

Lisasid just selle toote ostukorvi: