Eripakkumine kuni 24.10! Al. 55€ ostust TASUTA Ivybears Stress kummikarud (25.90€) | Tasuta transport al. 45€ ostust pakiautomaatidesse!

Eripakkumine kuni 24.10! Al. 55€ ostust TASUTA Ivybears Stress kummikarud (25.90€) | Tasuta transport al. 45€ ostust pakiautomaatidesse!

Juuksevärvid

Juuksevärvid

Filter

Üldiselt on kodus juuste värvimine ohutu, kui jälgida täpselt pakil olevat juhendit. Juhul, kui oled hiljuti juukseid keemiliselt töödelnud (keemiline lokk või keratiinihooldus), ei ole soovitatav kodus juukseid värvida, sest see võib juukseid kahjustada. Kui seda teha, siis ei tohi kindlasti värvi kaua peas hoida, sest töödeldud juustele mõjub värv palju kiiremini.

Värvi karbil on kirjas, et kanna värv kuivadele juustele, sest oma juustel olevad õlid kaitsevad, kuid samas võivad nad värvi mitte aktsepteerida.  Paljud eksperdid soovitavad värvida juukseid, kui need on märjad. Sellisel viisil ei ole vaja nii palju värvi, saab parema ja ühtlasema tulemuse ning juuksed on kaitstud kahjustuste eest.

Ideaalne oleks, kui värvimine toimuks 4-6 nädala tagant, see aitab vältida, et juuksed ei muutuks nõrgaks ja kuivaks.

See oleneb, mis värvi Sa soovid värvida ja millised on Sinu enda juuksed. Kui värvid sama värvi või toon tumedamaks, siis alusta juurtest ja seejärel värvi ülejäänud juuksed. Kui värvid aga heledamaks, siis tuleks juured jätta viimaseks, sest juurele mõjub värv kõige kiiremini (juured on peanahale kõige lähemal, ehk kuumus on seal kõige suurem).

Ärge valige kindlasti tooni karbil oleva modelli järgi, sest juuste paksus, nahatoon ja praegune värvitoon võivad kõik tulemust mõjutada. Hea oleks toon valida oma nahatooni järgi. 

Kui silmad on pruunid, sinised või sinakad roheliste laikudega, tuleks valida külmad toonid – näiteks tuhkjaspruun, beež blond, burgundiapunane, sinakat tooni must. Külma alatooniga kantakse tavaliselt hõbeehteid. Kui kannad ainult hõbeehteid, siis võid julgelt valida külma alatooniga juuksevärvi. 

Kui silmad on pruunid, sinised või pruunide laikudega rohekad, siis on nahk tõenäoliselt sooja tooniga ning kui kannad pigem kulda, siis sobivad kuldpruun, nisu tooniga blond, kastanipunane, must punaste toonidega. 

Kui ei ole endiselt kindel, mis tooni juuksevärvi valida, siis pigem värvi alguses toonijaga või poolpüsivärviga, see tuleb kiiremini pestes maha. 

Lisasid just selle toote ostukorvi: