Tasuta transport al. 45€ ostust pakiautomaatidesse! | Juuksehooldustooted -15% koodiga "juuksed15" 16.09-20.09

Tasuta transport al. 45€ ostust pakiautomaatidesse! | Juuksehooldustooted -15% koodiga "juuksed15" 16.09-20.09

Tselluliidiravi

Kehahooldustooted tselluliidiraviks

Filter

Tselluliit on tükkide ja lohkude teke nahas. Tihti kutsutakse tselluliiti apelsiinikoore nahaks. Tselluliit tekib enamasti naistel, sest see on erinev meeste rasva, lihase ja sidekoe jaotusest.
Arvatakse, et ligi 80-90 protsenti naistest võib mingil eluperioodil tselluliiti kogeda.

Tselluliidi täpne põhjus pole teada, kuid see näib tulenevat naha pinna all asuva dermatoloogilise kihi sidekoe ja selle all asuva rasvakihi koostoimest. Naistel paiknevad selle kihi rasvarakud ja sidekude vertikaalselt. Kui rasvarakud ulatuvad nahakihti, annab see tselluliidi välimuse.

Mõningad faktorid, mis võivad aidata tselluliidi tekkimisele kaasa:
Vanus – vanuse tõttu muutub nahk vähem elastseks, õhemaks ja kipub suurema tõenäosusega vajuma, mis omakorda suurendab tselluliidi tekkimise võimalust
Geneetilised tegurid – inimese ainevahetuse kiirus, naha rasva jaotumine, vereringe tase
Toitumine ja elustiil – vähene vee tarbimine, terve päev istumine ehk vähene liikumine, jo-jo dieet (kõikumine kaalutõusu ja -languse vahel), suitsetamine

Paljude rafineeritud ja töödeldud toitude söömine ning suhkru tarbimine soodustab tselluliidi tekkimist. Samuti tuleks vältida liiga soolaste toitude söömist – sool põhjustab turseid, mis halva naha puhul tekitab nahapiirkondade vahele nö kärgstruktuuri. Liigne juustu söömine – näiteks feta, sest see sisaldab samuti väga palju soola.

Tselluliidist täielikult vabanemiseks ei ole ühtegi viisi. Kuid võimalik on seda leevendada. Kõige odavam ja kergem viis on kasutada tselluliidikreeme ja -õlisid. Need aitavad põletada keharasvu, väljutada kehast vett ning vabaneda mürkainetest.

Lisasid just selle toote ostukorvi: