Kogu pood -10% koodiga: NÄDALAVAHETUS10 (kehtib kuni 17.10, ei kehti allahinnatud toodetele, parfüümidele ja Dysonile).

Kogu pood -10% koodiga: NÄDALAVAHETUS10 (kehtib kuni 17.10, ei kehti allahinnatud toodetele, parfüümidele ja Dysonile).

Korea kosmeetika

Korea Kosmeetika

Kvaliteetne Korea kosmeetika tuntud brändidelt.

Filter

Korea kliendid on väga teadlikud ja nõudlikud kosmeetikatoodete koostisosadest ja toote liikidest ning on valmis proovima kõige uusimaid trende, mille tulemusena on kosmeetikaettevõtted püüdnud sammu pidada klientide nõudmistele ning investeerinud teadusesse ja arendustegevusse. Nad on teinud tooteid, mida varem ilumaailmas ei olnud – BB-kreemid, ühekordsed kangasmaskid näole ja silmaümbrusele, teolima näokreem.

See sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti tundlikule, sest korea inimeste seas esineb just tundlikku näonahka kõige rohkem. Sel põhjusel on kaubamärgid keskendunud hüpoallergiliste, looduslikult saadud preparaatide loomisele, mis on ohutud kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas aknega inimestele, rasusele, kuivale ja isegi äärmiselt tundlikule nahale.

Korea kosmeetika on valmistatud nahasõbralikest, looduslikest koostisosadest. Nagu näiteks kasemahl, taruvaik, lagritsajuur, riisivesi, roheline tee. Idamaistes kultuurides on need ravimtaimed.

Korea naised kulutavad ameerika naistest 2x rohkem raha näohooldustoodete peale. Nende näohooldusrutiin on väga põhjalik.

Õli-baasil puhastusvahend
Vahutav või veepõhine puhastusvahend
Koorija (1x või 2x nädalas)
Toonik
Emulsioon/essents
Seerum
Kangasmask
Silmakreem
Niisutaja
Päikesekaitsekreem

Lisasid just selle toote ostukorvi: