Al. 49€ ostust KINGITUSEKS Innovatis Luxury Caviar sügavniisutav šampoon 50ml | Tasuta transport al. 45€ ostust pakiautomaatidesse!

Al. 49€ ostust KINGITUSEKS Innovatis Luxury Caviar sügavniisutav šampoon 50ml | Tasuta transport al. 45€ ostust pakiautomaatidesse!

Looduskosmeetika

Looduskosmeetika

Filter

Looduskosmeetika on valmistatud koostisosadest, mis pärinevad otse loodusest. Tooted ei sisalda kemikaale, mis ärritaksid nahka või mõjutaksid tervist halvasti. Hea võrdlus on kosmeetikal söögiga. Inimene tahab teada, mida ta endale sisse sööb, kuid millegi pärast paljusid ei huvita, mida ta endale nahale määrib, sest tooted lähevad samamoodi läbi naha  – nagu ka toit, mida me endale sisse sööme. 

Tavakosmeetika sisaldab enamasti suurel hulgal naftapõhiseid koostisosi, silikoone või näiteks parabeene. Naftapõhiste koostiosade kasutamine kosmeetikas on küll reguleeritud, kuid siiski ei ole sellised ained nahale head, sest nahk imab need toodete kaudu kehasse. Looduskosmeetika tooted on keskkonnasõbralikud ning tootjad mõtlevad ka loomadele, nad ei ohusta tootmisega loomade elupaikasid. Tooted on pakendatud keskkonnasäästlikult ning mõngaid pakendeid saab tarbija ise ka taaskasutada.

Samuti on looduskosmeetika tooted tavaliselt väikese või keskmise suurusega ettevõtted ehk tootmine toimub riigisiseselt, mis tähendab jätkusuutlikumat ning lühemat tarneahelat. Samuti on ka toodete kõlblikkusaeg lühem, seega toodetakse neid tooteid ka vähem, mis tähendab, et erilist rõhku saab pöörata täpsusele ja kvaliteedile. 

Looduskosmeetika tooted valmistatakse ilma odava nö täiteaineta, tavakosmeetika kasutab päris palju tooteid, mis aitavad toote purgi kiiremini täis saada, kuid tegelikult ei oma mingit mõju, et toode toimiks paremini. Orgaanilised koostisosad maksavad rohkem. Alati tasub toote tagaküljel koostisosa lugeda, koostisosad on loetletud kahanevas järjekorras (kõige kõrgema kontsentratsiooniga on esimene). Kui näiteks tavakosmeetika odaval tootel on paki peal kirjas, et on argaaniaõliga, siis ilmselt leiab toote tagaküljel infot lugedes argaaniaõli alles lõpust. Looduskosmeetika on küll kallim, kuid korraga on vaja kasutada vähem toodet, sest looduslik toode niisutab nahka paremini ning seda kulub vähem.

Kindlasti! Looduses kasvab palju vitamiine, proteiine ja antioksüdante ning need kõik on pandud ka looduskosmeetika toodetesse, tänu sellele saab keha ka läbi kosmeetikatoodete vajalikke aineid.

Lisasid just selle toote ostukorvi: